Wednesday, 2018-09-19, 2:49 PM

Welcome Everyone! Web&Chat!

Welcome Guest

Search
Site friends
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Site menu
News topics
Arkivi i Lajmeve! [6]
Lajmet!
News calendar
«  September 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Tag Board
200
Main » 2008 » September » 7 » Ta luftojmë kancerin!
Ta luftojmë kancerin!
10:40 AM

Rihanna, Beyonce, Carrie Undrewood, Miley Cyrus dhe Mariah Carey kanë formuar një fuqi vajzash të cilat janë paraqitur në koncertin Fashion Rocks në New York, për të grumbulluar para me qëllim të luftimit të kancerit.

13 yje janë shfaqur në skenë duke mbajtur bluza me mbishkrimin “Stand Up To Cancer” (“Ti bëjmë ballë kancerit”).

Njëkohësisht është bërë edhe një video në të cilën përfshihen edhe performimet e Fergie, Leona Lewis dhe Ashanti, që ka për qëllim ngritjen e vetëdijes dhe grumbullimin e ndihmave për ta luftuar këtë sëmundje vdekjeprurëse.

Attachments: Image 1
Category: Arkivi i Lajmeve! | Views: 1245 | Added by: katilat | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: